Gabinet "Masażu Medycznego" na warszawskim Ursynowie


Paweł Kamiński już od wielu lat zajmuje się prowadzeniem gabinetu masażu „Fizjo-Masaż” na warszawskim Ursynowie. Jest on absolwentem Medycznego Studium Zawodowego nr 6 w Konstancinie (technik fizjoterapii), a także wydziału rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (magister fizjoterapii).

Pierwsze kroki w gabinecie masażu stawiał już w 1994 roku. Początek pracy z pacjentami to Oddział Fizjoterapii w Szpitalu Bielańskim. Dalsza praktyka zawodowa obejmuje takie placówki jak, Szpital MSWiA na Szaserów, Hala Sportowa, Oddział Rehabilitacji w Klinice w Irlandii Północnej. Po powrocie do Polski praca w Klinice na warszawskich Kabatach. Gabinet "Fizjo-Masaż" znajduje się na warszawskim Ursynowie - Starym Imielinie w Klinice Medycyny Zintegrowanej "Fuli" przy ul. Makolągwy 21. Oferuje komfortowe warunki, małą poczekalnię oraz łazienkę dla klientów.

Działalność Gabinetu ukierunkowana jest głównie na:

  • Terapię bólów pochodzących od kręgosłupa,
  • Masaż medyczny (leczniczy, powięziowy, tensegracyjny),
  • Drenaż limfatyczny (masaż limfatyczny, przeciwobrzękowy),
  • Masaże ciążowe (prenatalne),
  • Masaż klasyczny (szwedzki) - sportowy, ujędrniający, relaksacyjny

Bogaty zakres usług u masażysty


Mgr Fizjoterapii Paweł Kamiński doświadczenie zdobywał między innymi w Szpitalu Bielańskim, Szpitalu MSWiA na Szaserów (pod kierownictwem profesora Podgórskiego), a także w klinice w Irlandii Północnej. Specjalizuje się w masażu leczniczym, limfatycznym i klasycznym.
Od kilkunastu lat wykonuje (z dobrymi rezultatami) również profesjonalne masaże prenatalne dla kobiet w ciąży, zmniejszające dyskomfort podczas ciąży (bóle pleców i bioder, obrzęk nóg, ogólne zmęczenie i wyczerpanie organizmu)!!! Dla kobiet zainteresowanych powrotem do formy po porodzie i połogu przygotowane są masaże poprawiające stan skóry i tkanki podskórnej oraz kondycję mięśni.
Ponadto oferuje między innymi masaż powięziowy (medyczny), a także masaż ujędrniający i masaż antycellulitowy. Poza tym, dla tych osób, które nie mają możliwości przyjechania do gabinetu, a chcą skorzystać z jej oferty, przygotowana została oferta masażu z dojazdem na terenie Ursynowa, Warszawy i okolic.


Doświadczony masażysta na pewno zaradzi problemom Waszego ciała, takim jak:

  • dyskomfort związany z siedzącym trybem życia,
  • przewlekłe schorzenia układu mięśniowo-kostnego,
  • bóle mięśniowe związane z aktywnością fizyczną lub jej brakiem,
  • przeciążenia organizmu wynikające z uprawiania sportu,
  • wszechobecny stres i jego skutki
Po prostu zadzwoń, wybierz ofertę masażu i umów się na niego.
ZACHĘCAM DO REGULARNEGO KORZYSTANIA Z MASAŻY, Z CZĘSTOTLIWOŚCIĄ RAZ NA 3-4 TYGODNIE. PAMIĘTAJMY ŻE PROFILAKTYKA JEST NAJWAŻNIEJSZA.

Masaż medyczny (leczniczy)

Masaż medyczny (tensegracyjny) to jedna z nowości na rynku masażu leczniczego.

Masaż limfatyczny (drenaż)

Drenaż limfatyczny (masaż limfatyczny, przeciwobrzękowy) to specjalny masaż ręczny, który usprawnia przepływ limfy (chłonki).

Masaż klasyczny (szwedzki)

Masaż szwedzki jest często polecany przez lekarzy pacjentom przemęczonym pracą fizyczną i umysłową, z wadami postawy oraz jako masaż leczniczy i profilaktyczny.

Terapia bólów kręgosłupa

Terapia bólów kręgosłupa obejmuje nie tylko masaż leczniczy kręgosłupa, ale też manipulacje stawów oraz wszelkie metody relaksacyjne mięśni przy kręgosłupie.

Masaże kobiet w ciąży (prenatalne)

Czy kobieta w ciąży może korzystać z masażu? Obecnie uważa się, że kobiety w ciąży mogą a nawet powinny korzystać z masażu.

Kontakt


Ul. Makolągwy 21 Warszawa
+ 48 516 164 826
Od poniedziałku do piątku 8.00-22.00

Godziny otwarcia


Pon - Pt

08:00 - 22:00

Sob

09:00 - 15:00